| GolopențaAdrian a întrebat:

Jocurile si aplicatiile descarcate in Xbox la Windows 10 ce memorie ocupa? Mai exact ce disk ocupa?

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Destul de mică, cred. Descărcasem și eu câteva pe windows 10. Avantanjul e că le poți dezinstala rapid. thinking

| GolopențaAdrian explică (pentru Aberdeen):

Da eu zic unde intra acei mb si gb dupa ce descarci jocurile sau aplicatiile

| Aberdeen a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Oh, credeam că nu te-am ajutat. Ai făcut o pomană de Paște? big grin

4 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Mica din cate stiu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice este instalat, isi face un folder in local disk C-program files. Daca te duci acum acolo o sa vezi diferite foldere cu programe instalate.Asa si la jocuriel xbox, primul joc instalat isi va face un foder acolo si se va instala in el. Urmatoarele jocuri xbox tot in folderul acela va fi instalat. Ocupa un anumit numar de MB, depinde de la joc la joc. Deci isi face o partitie in local disk C, deci ocupa partitia C, Primary.