| puscahoreangaion a întrebat:

La android dupa ce am facut copia de rezerva, am observat ca folderele create de pe android pe computer sunt goale, ce trebuie sa fac pentru. ca sa apara in foldere aplicatiile, pozele, fisiere cu muzica de pe android pe computer in fisier documente?
cum imi fac cont de recuperare date android pe outlook? dau funda la orice solutie! thanks meseriasii!

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Sunt codate ele iti arata ca-s goale dar daca dai la proprietati vezi ca ele ocupa destul spatiu cauta un decodor sau daca nu bagale iar in telefon si o sa-ti apara toate