| Fundparos a întrebat:

La ce ma ajuta daca primesc fundita pe TPU?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Pai daca primesti funda ai un rasp corect, nu pot sa sp ca te ajuta la ceva, doar atat ce te uiti la ele si poti sa castigi userul anului adica ai multe funda...

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| PinkyFlor a răspuns:

Buna:)

Fundita te ajuta ca sa devii Expert TPU. Cu cat ai mai multe fundite cu atat cresti mai mult si ai mai multe puncte.
Daca vrei sa afli mai multe, intra pe: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
O sa te ajute...
Sper ca te'am ajutat:-*

| NoMusicNoLife a răspuns:

Primesti mai multe puncte.

| Cezar a răspuns:

Este ca o insigna, toti utilizatorii vad ca ai experienta in ajuta pe altii!

| TeooTeo a răspuns:

La multe, multe, multe fudite devi expert TPU
acumulezi multe puncte
byelove struck

| IOANAio9 a răspuns:

Pai... funditele se dau daca ai raspuns corect sau daca cel care a pus intrebarea este multumit, iti va da funda. funditele iti ofera 100 de puncte(cred)

Funda laughingbig grin