| iuonak93 a întrebat:

La Fifa 07 comentariul e in Limba Engleza si mai 2 limbi sau una nu mai stiu sigur. Este vre un program cu care fac sa fie comentariul in limba romana? sa il traduc eu.

5 răspunsuri:
| iuonak93 explică:

Am editat intrebarea, intelegi acum?

| DianaOlexiuc a răspuns (pentru Ciulin_Robert_1995):

Scz ca iti zic dar Google Translate nu este bun deloc! Traduce incurcat si pe deasupra si prost! Crede-ma! O vreme am tradus si eu pe Google Translate pana mi-am dat seama ca ceva nu este in regula. Am observat ca multa lume traduce dupa Bing Translate si spun ca este cel mai bun program de traducere, ca le traduce corect si in ordinea in care trebuie.big grin

| DianaOlexiuc a răspuns:

Nu imi dau seama de ce zici dar daca vrei sa traduci ceva in alte limbi poti folosi :http://www.microsofttranslator.com/

| DianaOlexiuc a răspuns:

Google translate este cel mai prost program(scuzti expresia) traduce incurcat si prost. Cel mai bine traduge Bing translate.