| AlexCool_5717 a întrebat:

La Laptop jos in dreapta in bara imi apare ca este conectat la werles si pe skype imi intra dar pe yahoo si pe internet nu intra va rog ajutati-ma funzitza!

8 răspunsuri:
| LoveSteps a răspuns:

Atunci cum ai pus intrebarea?

| MrNobody7 a răspuns:

Dezinstalează-le și pune niște versiuni mai vechi.

| AlexCool_5717 explică:

Si acum nu mai merge nici skype

| AlexCool_5717 explică:

Pai unde sus in stanga

| dottoRe a răspuns:

Poate ai setat la browser pe work offline... apasa sus in stanga pe file si debifeaza work offline

| AlexCool_5717 explică (pentru dottoRe):

Pai si unde sus in stanga

| dottoRe a răspuns (pentru AlexCool_5717):

Cand deschizi mozilla sau internet exploreru (ca banuiesc ca nu ai opera sau google chrome...) in bara de sus in stanga scrie File. apesi acolo si vezi daca e bifat work offline. daca e debifeaza(daca nici acu nu te descuri iti fac o poza...)