| anonim_4396 a întrebat:

La o tema la tehnologie am o cerinta cam asa: Analizeaza calitatea a trei bunuri diferite: produs alimentar, calculator, imbracaminte.Cum adica sa analizez calitatea? Nu va cer sa-mi faceti tema doar sa-mi explicati cum adica sa analizez calitatea. Funda+vot pozitiv la toate raspunsurile

Răspuns Câştigător
| elys09 a răspuns:

Adica sa spui la ce te ajuta fiecare sa spui ce calitate are(ex:buna, rea)Funda?

2 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nu se fac temele pe TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@AnnaFunkyGirl nai auzit ca nu va cer sa imi faceti tema ci sa imi spuneti ce zice cerinta ca nu inteleg?straight face