| anonim_4396 a întrebat:

La programul rabla pentru laptopuri se acorda un voucher in valoare de 500 de lei. In urma obținerii voucherului, dacă un laptop valorează 1200 de lei se va plati doar 700 de lei pentru laptop sau cei 500 de lei reprezintă un voucher pentru a achiziționa separat alt produs de pe siteul respectiv?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Se scad 500 din preț.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Cred că trebuie cumpărat un laptop care consuma energie electrică mai putina. Cel de 1200 se încadrează?

| UserRo10 a răspuns:

Verifica pe siteurile vanzatorilor ce produse se incadreaza. Altex am vazut ca au sectiune speciala de produse eligibile