| katalinu26 a întrebat:

La telefoanele android care au memoria interna mai mica (100-150mb) se pot instala aplicatiile si pe card, sa imi ia din memoria cardului...sau cum?

2 răspunsuri:
| alexTT a răspuns:

Da, cand instalezi o aplicatie te intreaba unde vrei sa o instalezi pe card sau pe memoria telefonului.

| DinnAdinnA a răspuns:

Da. Te intreaba unde vrei sa il bagi, pe card, sau in memoria telu-lui. Eu mi-am descarcat aplicatia cu " Tom ", ca la Iphone 4s, doar ca eu am un Samsung-Galaxy-Fit, si m-a intrebat, si nu numai asta, mi-am descarcat vreo inca 30 de aplicatii, si la fiecare m-a intrebat. Funda?