| dianna92 a întrebat:

La trenul Intercity beneficiezi de reducere de elev? Pe site scrie ca da, insa unele persoane mi-au spus ca nu este reducere pentru elev. A fost cineva dintre voi cu IC si a primit reducere pe baza de carnet de elev?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Primesti daca te duci la informatii CFR sau la cfrcalatori.ro trimiti un mail si iti spun unde mergi in gara ca sa ai reducere. Varumiu e student si are un carnetel cu 50% discount la orice calatorie.