| Joker3134 a întrebat:

La un accident se face si test de alcool sau si test anti-drog?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cine iti vine la accident, ca poti da peste unul zelos, care iti face ambele teste.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca ai ghinionul sa-ti vada pupilele dilatate: ai pus de 2 ani, cu suspendare.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Joker3134):

Daca tragi matase de porumb: trece! altceva... pe riscul tau :'(

| ziftode a răspuns:

Cred sincer ca alcoolic e obligatoriu, dar daca militianului bolsevic... asta... politistului ii se pare ca esti "high" (mai ales daca nu ii iese testul alcoolic) atunci o sa te forteze si anti-drog

| AlexSalling a răspuns:

Alcool

| Alynescu22 a răspuns:

Doar alcoolic