| Sooorin a întrebat:

Laptopurile HP sunt bune? am un laptop HP Pavilion G6 recent achizitionat si vreau sa stiu daca e bun de ceva sau nu.

5 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Hey! Am un verișor care mi-a zis că e foarte mulțumit.Mi-a spus că e foarte bun.

| greyhound a răspuns:

G6 asta mi se pare ca-i din-ala mai ieftin, de 1500-1800 lei. Pai sa nu te astepti sa fie extraordinar dar nu-i nici rau.
Faza e ca nici o firma nu mai face produse cum facea odata, si HP intra si ea la socoteala. Laptopul asta de pe care scriu (tot HP) are 7 ani si o sa ma mai tina inca 3 ani dar n-o sa mai vad vreodata asa hal de fiabilitate.

| Sooorin explică (pentru greyhound):

Eu am dat 3000 de lei pe el si are procesor Intel i7 2.20 6gb ram 750 hdd placa video de la radeon 2gb 7670 series

| bogdanrvd a răspuns:

Laptopurile HP sunt foarte bune, acuma nu pot sa iti spun exact daca al tau e bun, depinde de configuratie.

| Geo1312 a răspuns:

Salut Sorin! Am un coleg care are si el laptop HP (octacore) si mi-a spus ca e foarte bun, e rezistent, jocurile merg foarte bine, iar imaginile sunt clare. (Asta e parerea lui, nu a mea, deci Mult noroc!)