| cosminache a întrebat:

M-am uitat pe site unde nu stiu unele lucruri, dar nu am gasit. La ce sunt folositoare punctele TPU?

Răspuns Câştigător
| chrystyna a răspuns:

Nu sunt folosite la nimic in mod special.In functie de ele se face un clasament al user-ilor.In dreapta sus la profilul tau, unde scrie rank, inseamna locul pe care te afli in acest clasament, in functie de punctele acumulate. Sper ca ai inteles.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel putin pentru a stabili cine sunt mai activi si dau raspunsuri mai bune, deci un fel de recompensa morala.