| NeMtZy a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva?

Cum sa reglez placa de retea la 3?

7 răspunsuri:
| Master1ro a răspuns:

Salut
Cum adica sa o reglezi la 3?
Poti fi putin mai explicit?

| NeMtZy explică (pentru Master1ro):

Http://s8.postimg.org/nm3w940it/Untitled.png
Am vb cu patronul, si mi-a sp sa reglez placa de retea la 3, si nu mi-a spus cum pentru ca sa grabit si aplecat.

| Master1ro a răspuns (pentru NeMtZy):

Este cumva intr-o sala de PC-uri, daca este asa cel mai probabil s-a referit la configurarea adresei IP pe 3 PC-uri din acelea, sau la PC-ul nr. 3.

| charleslouboutin a răspuns:

Ce vrei sa faci mai exact? nu se intelege absolut nimic din intrebarea ta.

| NeMtZy explică (pentru charleslouboutin):

Http://s8.postimg.org/nm3w940it/Untitled.png
Am vb cu patronul, si mi-a sp sa reglez placa de retea la 3, si nu mi-a spus cum pentru ca sa grabit si aplecat.

| CrazyRat a răspuns:

Adica sa schimbi IP
Exemplu ai 192.168.1.2
ce te intereseaza ii 1.2... exemplu:
Ai IP 192.168.1.2 si trebuie sa il schimbi in 192.168.1.3 sau 192.168.3.2