| Florynutz18 a întrebat:

Ma doare in partea dreapta, deci in partea stanga e inima si in dreapta ma doare.
Din cate stiu nu este niciun organ in aceasta parte.
Dau funda celui care imi da un raspuns concret

Răspuns Câştigător
| paullynna a răspuns:

Acolo se afla plamanul drept mai jos oleaca pai sfatul meu e sa mergi la doctor iti va spune el ce sa faci

4 răspunsuri:
| TommyMiller a răspuns:

Pai ce ai facut? ti-ai scos plamanul drept? ai gol acolo?

| educatie2021 a răspuns:

Deci presupun ca e partea dreapta a pieptului...pai in acea parte se afla plamanul Drept(nu avea cum sa fie un loc gol tongue )...sincer nu am habarce ar putea sa fie probabil doar probabil o intindere la acel muschi

| thelordoftime a răspuns:

Nu pot sa dau un raspuns concret dar in partea dreapta durerea vine de la oboseala ( te inteapa sau te doare?)

| vLaDu_8548 a răspuns:

E posibil! du-te la doctor si opereaza-te poate ai probleme mari si trebuie sa te operezi sigur sigur