| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu ultima intrebare pusa pe TPU! Site-ul asta nu ar trebui sa i se spuna toti pentru unu! Ca vad ca de 6 h e pusa o intreb si nimeni nu imi rasp ce se intampla?

5 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Nu suntem obligati sa iti raspundem!

Poate nu stim raspunsul la intrebarile sau poate pu si simplu nu vrem!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da asa scrie

| SkiZzo_3289 a răspuns:

Nu stiu atatia oameni?laughing si fampu ca nu vreti ar trebui sa se numeasca site-ul fiecare pentru elwinking

| Barney a răspuns (pentru SkiZzo_3289):

Poate nu vrem sa iti raspundem tie, dar vrem sa raspundem altcuiva. Si tot se poate numi "Toti Pentru Unu".

| SkiZzo_3289 a răspuns:

Hai zbori de aici