| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva sa fac setarile de internet la iphone 4 s si as vrea si eu aplicatia aia in care ii poti vedea pe oameni dezbracati

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu exista aplicatii de telefon cu care sa poti vedea oamenii dezbracati.
Telefoanele nu sunt capabile sa emita raze-x (ar fi si foarte periculos pentru sanatate)

Banuiesc ca ai vazut niste bannere pe internet care promoveaza aceasta aplicatie, dar este doar o aplicatie-farsa.