| Danut_Popa_1961 a întrebat:

Ma poate indruma cineva cum sa procedez ca sa pot stoca pe c.d sau dvd.selectiv,muzica,videoclipuri sau filme? Daca aveti timp,va rog sa-mi explicati mai amanuntit, caci nu am facut niciodata asta.

1 răspuns:
| TwistedFate99 a răspuns:

Mai intai trebuie sa descarcati programul nero.Bagati un CD/DVD. Dupa ce il instalati intrati in el si va apare un meniu. Va duceti cu sageata pe stea(favorites) si apasati pe make data dvd(sau cd). Apoi din butonul "Add" din dreapta adaugati fisiere. Dupa ce ati adaugat fisiere dati "next"(jos-dreapta). Apoi dati "burn" si asteptati sa se inscriptioneze pe CD/DVD. Sper ca v-am ajutat