| anonim_4396 a întrebat:

Ma poti ajuta? Cum pot sa imi setez facebookul sa nu imi vada profilul decat prietenii? Primul care ma ajuta sa rezolv primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Borderline a răspuns:

Contu Meu > Setări de confidențialitate > Control Your Default Privacy *click Personalizat* > selectează Prietenii : Salvează Setarea

3 răspunsuri:
| Shimozukushiki a răspuns:

Stiu eu! dai la setarile contului sau la profil si dai la securitate si dai acolo! Fundita?

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Te duci la contul meu-> setari de confidentialitate si de acolo alegi "doar prietenii"

| dudy99 a răspuns:

Deci, dai pe varful ala de sageata sus si o sa vezi acolo "setari de confidentialitate" dai mai jos si o sa iti apara acolowinking