| doc70 a întrebat:

Mi s-a dus task managerul de la windows 7 si nu stiu cum sa il recuperez, sa va adu un exemplu:can dau Ctrl. Alt Delete cei care aveti windows 7 stiti ca va apar niste butoane printre care si task manageru, dar mie nu imi mai apare. Cine imi da linkuri cu filmulete pentru problema asta sau imi explica primeste funda + vot! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Alecu53 a răspuns:

Apasa pe start->run->si scrii chestia asta
REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f
si ar trebui sa mearga

2 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Click dreapta pe bara de start si ai acolo task manager.

| vyrus07 a răspuns:

Reinstaleaza.ti windowsulwinking