| nush95 a întrebat:

Mai demult am instalat un program care imi arata ce muzica ascult la status pe yahoo. Imi spune careva cum scot chestia asta?

3 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Winamp-options-Preferences-plug-ins-output, nu stiu care plugin ai tu dar trebuie sa fie ceva de genu yahooo...etc, la ala dai uninstall, restul sunt nullsoft, pe alea sa nu le dezinstalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in Control Panel -> Add Remove Programs -> Numele programului (dai clic pe el) -> Remove

| GeorgianaGya a răspuns:

Pai dai la control panel si dai add or remove progreams