| niggerswiggers a întrebat:

Mai mereu cand dorm visez o cascada Rosie formata din particule ca niste scobitori, cade IAR langa ea inca una verde, e ceva ineregula?

Răspuns Câştigător
| Ungur_Andreea_1995 a răspuns:

Oamenii viseaza ce au mai vazut. Incearca sa te gandesti la altceva inainte de culcare. Nu e nimic in neregula. Si eu am vise foarte ciudate. Fa unele activitati inainte de culcare sa nu iti permita sa ai timp sa te gandesti la aceste cascade. Sper ca iti e de folos acest raspuns.

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Nu, totul e în regulă. Dacă scobitorile erau albastre și galbene era o problemă, dacă sunt roșii și verzi e ok.