| anonim_4396 a întrebat:

Maine am Evaluare Nationala la matematica si nu cred ca ma voi incadra sa scriu toate exercitiile pe foaia de examen, deoarece sunt multe si scriu si destul de mare. Problema este ca in scoala mai sunt exact 60 de foi de examen (pentru fiecare candidat, suntem 60 in total). Daca nu ma incadrez, imi vor da o foaie simpla sau nu imi vor da nimic?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai liniștită! Cu siguranță vor mai veni foi si iti vor da..trebuie doar sa ii ceri persoanei care va supraveghez
Mult succes si fara emoții!

| WoKy a răspuns:

Pai daca nu vei primi foaie de mijloc, probabil iti vor da ei ceva sa scrii. Ma indoiesc de faptul ca sunt foi de examen fix pe numarul elevilor. Adica, poate unul gresete, nu neaparat sa nu se incadreze, ce faci cu el? il dai afara pentru ce?
Linisteste-te, o sa primesti sa scrii din belsug.

| CryLulu a răspuns:

Mereu au in plus, normal ca iti vor da, stai linistita. Succes.

| cookie14 a răspuns:

Cum sa mai fie doar 60? sunt obligati sa ti dea foaie de examen! Foile simple care nu sunt de la minister nu cred ca se iau in calcul... si cum sa se desfasoare examenul de capacitate in asemenea conditii?! Ti au spus profesoarele ca mai sunt exact 60 de foi? voi de ce nu ati intrebat pe ce ar trebui sa scrieti dupa ce se termina foaia? in palma? pe banca?

| ZdaneXu a răspuns:

Iti va da stai linistita altfel nu este evaluare nationala