| mardeamor a întrebat:

Mama mea a plecat in spania cu atlassib si trebuia sa ajunga azi dimineata la ora 8; 00 se poate sa aibe asa intarzieri de peste 10 ore? ca nu imi raspunde poate nu merge cartela? desi i.am activat roaming.ul.dak ni ma suna pana maine ma gandesc sa sun la atlassib lea luat din rahova bucuresti stiti vreun nr de tel pt informatii de genul? va multumesc din suflet

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Peste tot ploua. Mai sint si problemele cu migrantii...
Mai bine suna la AtlasSib si intreaba de cursa ei, daca au ajuns, etc.
Tel: 021/4203665; 0740/104446
http://atlassib.fr/agentie/agentia-bucuresti-rahova/