| teodora0109 a întrebat:

Mi-a cazut telefonul in apa si nu mai merge.
Am Lg Kg810, cand il aprind imi apare ecranul alb...
Se mai poate repara?big grin

6 răspunsuri:
| BogdanPunct a răspuns:

Buna! Da se poate repara dar garantia este moarta.cand il strici scapandu-l in apa sau pe jos ti-l repara cu bani

| flo28 a răspuns:

Da se poate prietena mea a uitat telefonul un Nokia intr-un buzunar si a bagat geaca la spalat 2 ore, un prieten la reparat merge si acum sunt din oradea daca esti din zona pot sa te ajut cu nr lui de tel

| Valon a răspuns:

Da trebuie doar sa-i schimbi displayul si e ca nou.da e naspa ca in foarte multe cazuri e mai scump ca delefonu

| Neighborhood a răspuns:

In ziua de azi se poate repara orice. Deci, mergi cu el la service! Si data viitoare fi mai atenta.

| teodora0109 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. L-am pus pe calorifer la uscat si acum merge ca si nou.

| KajolKhan a răspuns:

Da