| AlisPretty a întrebat:

Mi-a curs pe laptop niste picaturi de "Picatura". Imi spuneti si mie cu ce se pot sterge?

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ce e "Picatura"? e ceva tip super glue?

| rezervatro a răspuns (pentru gelu1970):

Tu unde ai trait pana acuma? pe marte? "picatura" cred ca a aparut cel putin acum 10 ani"

| gelu1970 a răspuns (pentru rezervatro):

Eu de mai bine de 15 ani am plecat din Romania. imi cer scuze, si incerc sa nu fiu grosolan. e ceva diferenta de ton intre raspunsul tau si al meu nu-i asa?

| rezervatro a răspuns (pentru gelu1970):

Da. este o diferenta cred...eu radeam cand scriam

| Axys a răspuns:

Depinde ce fel de picatura a cazut pe el asta e problemawinkingdaca as sti ce picatura te-as raspunde cu siguranta

| Grimmjow69 a răspuns:

Incearca cu putin diluant..nu mult ca intra la componente si se defecteaza.O sa se dizolve si se va curata.

| MariaRamona a răspuns:

Pune putina acetona pe putina vata. incearca intr-un colt mai intai.