| Matcovschii_Bogdan_1992 a întrebat:

Am 13 ani. De ziua indragostitilor i-am daruit unei fete un ursulet dragut. A inceput sa ma placa tare, insa inca nu ma iubeste. As dori sa-i daruiesc un cadou de 8 martie. Unul ca sa o faca sa ma iubeasca la nebunie. Ce sa-i daruiesc?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamne ce penibil, sa ai impresia ca o fata te place ca-i cumperi cadouri.
Da, te place ca in ritmul asta pe la 20 o intretii direct, dar sa te placa in alt sens never ever cu asa ceva.

| Deaad a răspuns:

Sa te iubeasca la nebunie?
Ooh, poti sa ii faci cadou acest catelus dragut:
http://www.imagini.ha-ha.ro/imagini/animale/catelul_dildau.jpg

Răspuns utilizator avertizat