| stan85 a întrebat:

Mi-a fost restrictionat accesul pe grupurile de pe Facebook.
Nu mai pot posta nimic, aveti idee de ce? Si cum pot evita aces lucru pe viitor mai ales ca nu am postat pe grupuri gen injuraturi etc...

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Pentru Facebook spamul e o chestie mai grava decat pornografia infantila.

| Andrei_Schipor_1987 a răspuns:

Celmai sigur ai facut ceva ce la enervat pe mark

| stan85 explică (pentru Andrei_Schipor_1987):

Ai idee de ce pe un cont de Facebook al meu merge versiunea intra in direct adica sa fac live iar pe celalalt cont de Facebook nu merge sa intru in direct adica pe live?