| RAY a întrebat:

Am postat pe un grup de Facebook si imi scrie ca numai pot posta de ce? ca sa stiu pe viitor nu ai voie ca sa postezi in grupuri? atunci de ce exista grupuri?

Ţi-a fost restricţionat temporar accesul la funcţia de înscrierea şi postarea în grupuri până pe 29 septembrie la 19:51.

5 răspunsuri:
| Biu009 a răspuns:

Probabil cineva ti-a dat report la postare. Ce ai postat? laughing

| RAY explică (pentru Biu009):

Un mesaj de iubire pentru tine, pai am postat un produs pus la vanzare

| NyctophobicGhost a răspuns:

Cel mai probabil la tine:
-copy-paste. Daca nu stiai exista legea 8/1996.
- ai calcat in picioare gramatica limbii romane

| RAY explică (pentru NyctophobicGhost):

Ti-ai facut cont special pentru mine, ce onoare, ma simt bucuros, era un fel de copy paste recunosc

| RAY explică (pentru NyctophobicGhost):

Sunt curios ce fel de copy isi imaginezi ca am dat eu, dar tu esti dumnezeu le sti pe toate