| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a spart cineva parola si tot intra pe id meu. As vrea sa stiu daca pot afla cine a facut asta eu parola mi-am schimbat-o si nu mai poate intra. Cine stie sa imi zica si mie cum aflu cine mi-a sparto asa din curiozitate. Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Nu ai cum afla cine tia spart parola e imposibil.doar daca ai norocul sa se dea de gol cumva ceea ce este f putin probabil.in general se fura f usor parolele de mess si multi smekeri folosesc un keylogger(e un program micut care til trimite prin mess prim mai multe forme.poate sa arate ca o poza sa ca o melodie sau ca orice altceva numai sa te pacaleasca)odata implantat in calculator iti afla orice scrii la tastatura.orice tasta apesi ii apare lui intr-un mail. exista anty spy programe de detectat daca ai vreun keylogger sunt mai grele de folosit. daca nu poti schimba windowsu si dispare keyloggerul dar numai primi nimic pe mess de la nimeni.decat daca e o pers f de incredere. sora -frate sau altceva.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum sa aflii cu nici un program doar daca stii vreun dusman care iti vrea raul.