| deea_5243 a întrebat:

imi puteti spune daca este program de spart parola? ca prietenul meu mi-a schimbat parola de la id si nu vrea sa mi-a mai zica daca este vreun program va rog spuneti-mi sau daca stiti cum sa-mi aflu parola funda pls:*

5 răspunsuri:
| Raymond a răspuns:

Buna, nu exista asa ceva pentru YM, tot ce gasesti pe net sunt programe fake de spart parole, de obicei virusi. O poti recupera parola numai daca-ti mai amintesti email-ul alternativ sau intrebarea de securitate ce le-ai setat atunci cand ai facut contul yahoo.

| adrian1988 a răspuns:

Cred ca am raspuns la vreo 5 intrebari similare cu a ta.deci te duci pe www.yahoo.com si sub optiunea de login gasesti optiunea de forgot password. o sa te intrebe cateva date personale si 2 intrebari secrete pe care in prealabil tu le-ai ales cand ti-ai creat contul. daca le-ai pus asa ``la misto`` si nu le mai sti ghinionul tau.asta e singura metoda prin care iti poti reseta parola

| recrutul a răspuns:

Incearca calea cea mai simpla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura modalitate e sa...sa te razbuni, nu ii poti spage parola, poti doar sa o furi sau sa o afli...programele fake st doar virusi

| bejenariu a răspuns:

Din cauza tuturor oamenilor fara minte care schimba parole aflate de pe la atii sa ajuns ca toti sa credem ca exista un program de spart parole ceea ce este fals nu exista si nici nu a existat vreodata un program de spart parole deoarece yahoo-ul poate avea si documente in el si tocmai de asta nu exista nici o posibilitate sa spargi parole. Deci in concluzie fa-ti alt id si nu mai da parola nimanui si gata. Programe de spart nu sunt cum nusunt nici mailuri e recuperat parolewinking spor la treaba si daca el te minte si spune ca exista un astfel de program zii sa imi sparga si mie id bejenariu.iliewinking