| drobota a întrebat:

Mi-am cumparat o rochie, iar cand am ajuns cu ea acasa am constatat ca nu mi se aseaza bine.M-am intors dupa cateva ore, iar vanzatoarea a spus ca nu-mi poate da banii inapoi, sa astept sa se vanda rochia. Ce pot face in acest caz? Pentru cel mai bun raspuns dau funda happy.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
Magazinele offline nu au obligatia sa returneze banii pe marfa vanduta, avand posibilitatea sa probezi inainte de cumparare.
Incearca sa iei alt produs de banii aia, s-ar putea sa fie mai cooperanti asa.
Bafta

2 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Suna la OPC chiar acel magazin ar trebui sa aiba afisat numarul 0800.080.999

| kitten95 a răspuns:

Poti sa mergi cu ea si sa-ti iei una la fel, dar de alta marime