| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop Samsung de pe eMag ieri 29/11. Si astazi 30/11 mi-a trimis mesaj pe telefon ca, curierul va ajunge intre orele 09:00 si 14:00 si nici acum nu a ajuns ( ora de acum 15:40) Oare ce s-a intamplat? Sunt oameni seriosi sau nu? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NemNUZ a răspuns:

Eu ultima data cand am comandat am primit mesaj ca la data... in jurul orelor... sa astept un telefon pentru am merge sa ridic coletul si am primit telefonul urmatoarea zi decat cea initiala.Nu ai de ce sa te panichezi, se intampla happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai ai rabdare ca e perioada cu black friday

| stlucian a răspuns:

Sunt FOARTE seriosi cei de la E-mag! Cel putin cu ce am comandat eu nu am avut probleme chiar daca am facut-o pentru prieteni si mi-am asumat raspunderea!
Acum sa fim un pic mai de intelegatori mai ales acum cu reducerile astea pentru ca firmele de cureriat nu au atati oameni disponibili cum am dori.

O sa primesti produsul poate chiar maine si nu trebuie sa-ti faci probleme din cauza asta!

Sunt si ei oameni nu?

Suna la numarul pe care sunt sigur ca la-i primit pentru livrare si a sa-ti spuna ce s-a intimplat.

O zi in plus cred ca nu e atat de grav!

| IncorrectUsername a răspuns:

SAMBATA nu se fac livrari(ma refer de la posta) cel putin asa e in oras la mine...winking

| suntserios a răspuns (pentru IncorrectUsername):

Emagul nu face livrari prin posta

| IncorrectUsername a răspuns (pentru suntserios):

Aha,mersi,inseamna ca m-am informat prost...