| stefan_9395 a întrebat:

Mi-am cumparat un skateboard profesional dar nu am axe si roti as putea sa imi pun pe el axele de la rco si rotile? e vreo diferenta?

3 răspunsuri:
| SkaterProFY a răspuns:

Exact ar trebui sa-ti cumperi roti profesionale din poliuretan de pe un skateshop online : www.area52.ro sau www.bmxmagazin.ro. Te descurci tu bafta;)

| Horia_8139 a răspuns:

Cu axele nu cred ca ar fi vreo problema, insa rotile de silicon nu cred ca s-ar potrivi pe un skateboard profesional.incearca de poliuretan

| sorinsk8 a răspuns:

Axele de la oplaca rco nu se potrivesc la placile profesionale, iar de roti ce sa mai spun; nu sunt deloc bune.