| Skaterul a întrebat:

Mi-am luat un skateboard firefly si in magazin mergea bine dar dupa ce m-am dat 20 min pe el pleaca spre stanga.Am mai stans rotile si axele dar tot asa mi-a facut.Ma puteti ajuta.

2 răspunsuri:
| Skaterul explică:

NU este adevara.Cand ma urc pe el pleaca spre dreapta, daca il intorc invers pleaca pe stanga si dacai dau vint fara sa fiu eu pe el toat pleaca intr-o parte

| Legenda a răspuns:

Axele sunt putin strambe una ori e mai indrepata spre stanga ori spre dreapta verifica si tu