| PulbereDeStea a întrebat:

Mi-am facut atestatu in word 2007 la cineva pe calculator si apoi l-am copiat pe stik.Am vrut sa il scot la imprimanta de la mine de pe calculator dar nu pot sa il deschid.De ce nu il citeste? Am word pe calculator si daca dau sa il citeasca imi apar tot felul de semne, nu imi apare scrisul.Nu stiu daca este tot word 2007.Am incercat sa instalez Adobe flash dar nu stiu daca mi sa instalat.Am instalat foxit reader si merge daca deschid variante descarcate de pe internet.Dar cu atestatu tot nu merge.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca a fost salvat in formatul docx si acest format nu este citit de Word 2003 sau anterioarele. Va trebui sa te duci la unul care are Word 2007 si sa-l salvezi in format doc si acesta o sa fie citit. Numai bine!

| alecx4music a răspuns:

Te duci la persoana care ti la facut, si il rogi sa le deschida si sa le salveze din nou cu extensia.doc (apare in meniul de save as), sau i le trimitti le trimite pe mail)

Daca vrei si eu pot sa ti le fac in mai putin de 3 minute.

| PulbereDeStea explică (pentru alecx4music):

Chiar te rog sa ma ajuti. Id meu : vida_bella00@yahoo.com

| chelsea139 a răspuns:

Probabil ai word 2003 pe pc tau.

| razvirazvan2012 a răspuns:

Incearca sal copiezi direct la tine pe calculator