| Anonimity a întrebat:

Salut tpu.Am downloadat fisierul cu rezultatele la evaluarile nationale 2012 pentru jud. Arges.Dar cand incerca sa il deschid cu Adobe reader x imi spune ca nu il poate decoda.Am incercat sa il deschid si cu word reader si tot degeaba si la fel si cu Foxit reader.Imi puteti spune cu ce l-as putea deschide? Tin sa precizez ca documentul acela nu este nici pdf.Astept Raspuns Cat Mai Repede Posibil! DAU FunDa!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu inteleg de ce, eu am incercat si a mers.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ca este comprimat si atunci trebuie sa folosesti ceva de genul programului WinRar. Numai bine!

| Anonimity explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc de idee.o sa incerc si daca pot asa.iti dau funda numai decat

| Anonimity explică (pentru Ioandelasal):

Nu a mers ca arhiva. Oricum iti multumesc.Este un document.xls

| Ioandelasal a răspuns (pentru Anonimity):

De ce n-ai spus de la inceput. Se deschide cu Microsoft Office Excel.

| Anonimity explică (pentru Ioandelasal):

Am incerct si cu asta si tot nu vrea sa mearga.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Anonimity):

Nu inteleg de ce, eu am incercat si a mers.

| dani97 a răspuns:

Microsoft office excel. eu cu asta l-am deschis