| iopaula a întrebat:

Mi.am facut cont pe antenaplay si daca imi confirm cererea trebuie sa platesc 10 lei cat este abonamentul sau dupa cele 10 zile voi plati? eu doar vreau sa vad daca imi convine iar dupa poate nu voi mai dori abonamentul! ca in regulament scrie ca dupa cele 10 zile voi putea renunta fara sa platesc!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

3. Daca utilizatorul porneste abonamentul mai devreme de cele 10 zile de gratuitate, sau
dupa expirarea celor 10 zile, in cazul in care utilizatorul nu renunta la abonament, suma de 10
lei este retrasa.

| iopaula explică:

Deci pot sa confirm cererea fara sa imi vine cei 10 lei in cont, nu?

| Undeva_Te_Cunosc_De_1962 a răspuns:

Se poate vedea gratis aici http://antenaplay.info nu trebuie sa dai nici un 10 lei! Merge fara abonament facut!