| Ramona_5356 a întrebat:

Mi-am facut ieri cont pe conquiztador si pentru a-mi creea un contnu mi-a cerut parola, iar eu cand intru pe conquistador imi cere numele si arola, iar eu la parola nu stiu ce sa scriu.Cine ma ajuta si pe mine?

Răspuns Câştigător
| carliontzi a răspuns:

Vezi poate ti-a trimis un mail in care e si parolawinking

4 răspunsuri:
| EuPaulA a răspuns:

Parola o primesti pe mail

| anamaria_7695 a răspuns:

Pai u cand ti-ai facut cont ai bagat si un id. trebuie sa iti vina un mail si dupa aia iti bagi parolawinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti recupera parola pe MAIL ...trebuie sa scrie undeva, ceva in genul (mi-am pierdut parola/am uitat parola etc.) => fundita big grin

| Dobrin a răspuns:

Pai,pui ce parola ai scris ieri la inregistrare. :d