| Mejustme a întrebat:

Mi-am fc un cont pe www.fisierulmeu.ro si am desc o melodie dar dupa ce am vrut sa mai descarc nu mai puteam adica imi aparea numele melodie si nu stiu ce dar nu mai era butonul de download?

Răspuns Câştigător
| Ramonish a răspuns:

Trebuie sa trimiti mesaj la 1314 cu textul ACTIVARE, costa 2 Euro, iar apoi ei iti trimit un cod care trebuie sa-l bagi acolo unde scrie mare Creaza un cont activ in 10 secunde, dupa aceea poti sa te apuci de descarcatbatting eyelashes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa introduci codu mhaarolling on the floor.