| Life92 a întrebat:

Mi-am instalat si eu astazi microsoft word 2007 si este blocat, nu pot scrie, nu pot face nimic, stie careva cum il pot debloca? va rog am nevoie urgent

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Il dezisntalezi si apoi il instalezi iarasi folosint un key de pe www.serials.ws

| astertix09 a răspuns:

Dar de ce te complici cu microsoft word cand poti folosi open office 3 care poate sa iti deschida si utilizeze si fisiere formata microsoft office.
daca tot esti fan microsoft cauta microsoft office 2010 tehnical preview care nu are deocamdata nici o limita