| ILied a întrebat:

Mi-am instalat sims 3 create a world tool si cand il pornest imi da o eroare:
A current version of The Sims 3 does not match the current version of The Sims 3 Create a World Tool - Beta: Please patch the game to continue.

Cum ii pot da update la sims?

Răspuns Câştigător
| malynn a răspuns:

Intra in sims 3 luncher, si apoi da update, SCRIE MAREwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nev de jocul original, sau un minimage crack cauta pe net happy

| Evelyna a răspuns:

Nu cred ca poti ca si eu am avut sims 3 si sims1 si am in momentul asta in stalat sims2