| tinnaa1998 a întrebat:

Mi`-am instalat soft 5 pe iphone 4 si vreau inapoi soft 4, ce trebuie sa fac, sa imi instalez iar soft 4?

Răspuns Câştigător
| abcde12345 a răspuns:

Pe undeva pe la otpiuni scrie : revenire la setarile din fabrica

| tinnaa1998 explică (pentru abcde12345):

Unde mai exact? vreau explicatii concrete!

11 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pei il dezinstalezi si il pui pe celalalt 5

| tinnaa1998 explică (pentru itsoft):

Pentru soft 5 exista cidya?

| itsoft a răspuns (pentru tinnaa1998):

Probabil ca are!

| itsoft a răspuns (pentru tinnaa1998):

Http://cydiahelp.com/......ect-links/ vezi poate te ajuta ceva de aici

| tinnaa1998 explică (pentru itsoft):

Deci. eu vreau sa imi pun inapoi soft-ul pe care il avea de la bun inceput iphon-ul 4!

| itsoft a răspuns (pentru tinnaa1998):

Fa cum ti-a zis HazelNuts! Succes pentru Funda care iai dato

| abcde12345 a răspuns:

Nu stiu cum sa iti explic... incerca sa t educi cu el la cineva pe care cunosti din oras ca s pricepe. nu stiu cum sa explic. te-as fi ajutat si asa.

| tinnaa1998 explică (pentru abcde12345):

Pai spune-mi unde s aintru, iar eu urmez instructiunile, nu prea am prieteni care sa stie sa faca ceva de genul si la service nu am de ce sa il duc daca as puteasa fac si eu aceiasi treaba... explica cu cuvintele tale big grin

| tinnaa1998 explică (pentru abcde12345):

Offf.eu nu asta vreau sa fac. oricum m-am descurcat singura. multumesc frumos oricum!