| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat Windows 10 și merge așa greu netul, pe windows 7 mergea rapid.Din ce cauză? Aveți o soluție pentru această problemă?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Schimbi win10 inapoi pe w7 sau pui Linux.
Sau schimbi calculatorul pe unul nou.

| RAY a răspuns:

Merge greu ca windows 10 consuma mai mult asta face ca chorme sa mearga mai greu, nu e din cauza internetului, ai nevoie de mai multa memorie ram

| mudokins78 a răspuns:

Ce specificaţii are laptopul, PC? E foarte important.

| JustStitch a răspuns:

Ai suficienta memorie?

| alexsil05 a răspuns:

Simplu, La instalare ai ales sa-ti instaleze update-urile automat, deci update-urile au 4-6 GB, si eu am patit-o, lasa-l 2-3 ore sa mearga computerul. Dupa ce ti-ai instalat update-urile, nu mai consuma Internet.