| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat windows vista de curand totul a mers bine numai cand am vrut sal conectez la net a venit si problema pentru-ca numi detecteaza nimic Ce sa fac?

ps

3 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Stai in banca ta caci Vista o sa-ti faca multe probleme, e doar un inceput. Au recunoscut si cei de la MS ca e un esec vista asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am windows vista black edition si aceiasi problema, poate e ceva ce gresesc x poate e vista de kk

| doinisor a răspuns:

Ceva ai gresit la instalare sterge si instaleaza din nou dar cu mare atentie.