| DestinyDD a întrebat:

Mi-am instalat Windows XP service pack 3 pentru a-mi instala un antivirus si de atunci imi tot cere Activarea Windows-ului ca altfel imi va expira in 20 de zile.
Am incercat toate codurile de activare de pe net si nici unul nu a functionat.
Daca stie careva un cod care sa functioneze sa imi spuna si mie va rog.

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Inchide automatic update si no sa iti inchida nimeni nimic. Dupa ce instalezi windows XP sa pui off automatic udate si nimeni nu o sa te blocheze.Mai multe nu iti pot spune ca este ilegal si daca spun o sa fiu suspendat de cei de pe sitele asta.Dar ce am spus nu e c eva ilegal ai acolo in windows automatic udate sa pui pe on sau off. Daca dupoa instalare treci asta pe off nu cred ca o sa patesti ceva.

| DDCC a răspuns:

Bună! Intră pe h 3 3 t. c o m și caută Make Windows Xp genuine sau caută doar XP și vezi acolo ce-ți dă. Îți zic de acest site/tr a c k e r fiindcă este mai ascuns și poate te ajută.
Baftă!

| azazel21 a răspuns:

Pai la unele Windowsuri Xp nu prea merg activate doar daca faci rost de Windows Genuine Activation asa ca iti recomand sa iei un Windows xp care sa aiba deja licenta eu am avut Windows XP Pirate Edition si a fost foarte bun asa ca ti-l recomand si tie

| mawis a răspuns:

Salut, este o metoda care nu necesita codul, la mine a mers de fiecare data la orice windows.
1)dai click dreapta pe calculatorul meu ( Unde se afla toate informatiile din calculator).
2)dai la ultima functie (la mine windowsul e in rusa si nu pot sati traduc tot).
3)Acola va fi un buton de genul verifica nota sau nota nu a fost verificata, iar tu va trebui sa verifici nota.
4)Reaprinde calculatorul si priveste ca windowsul este activat.
Bafta!

| mawis a răspuns:

Remove WGA este greu de gasit in versiunea originala fara virusi