| SkyZ0 a întrebat:

Salut, stie careva daca pot cumva instala TDU 2 (Test driver unlimited 2) pe Xp service pack 2? Si resursele jocului spun ca merg pe sp2... dar cand dau sa-l instalez imi zice This Program Requires Windows NT 5.01 service pack 3 Or Later si nu am chef sa stau sa instalez XP sp 3 ofer funda pentru o solutie buna :X

Răspuns Câştigător
| BIBINHO a răspuns:

Pai cauta un tutorial si vezi daca merge ..de obicei eu asa fac cand nu stiu sa instalez ceva! Succes!