| SeNyS a întrebat:

VA ROG! Cine stie, cine a avut sau cine are antivirus AVG. mie mi-a instalat windows. ul cei de la service, si mi-au instalat ca antivirus AVG. ul, foarte bun, sunt ft multumita de el, a trecut aproape un an de cand il am, dsar azi am observat ca in 6 zile imi expira, ce as putea face? Il pot descarca de pe net? voi ce spuneti? va rog help:*

Răspuns Câştigător
| mecfoy a răspuns:

Http://www.softpedia.com/get/Antivirus/AVG-Free-Edition.shtml

Aici selectezi download si dupa aia sursa de unde sa downloadezi (o sa apara in dreapta). De acolo cred ca te descurci- versiunea asta e gratuita, deci nu expira!;)

Bafta!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da se poate descărca versiunea gratuită de pe net şî anume de aici
http://free.avg.com/ww-en/homepage
Sau încearcă Avira antivirus; este tot gratis şi este cel mai bun urmat de AVG. Dar nu are firewall şi scanerde e-mail şi de aia consumă mai puţine resurse.Eu Aviras folosesc şi m-a scăpat de foarte mulţi viruşi pe care mi ia şters complet din calculator
Poţi descărca de aici Avira antivirus http://www.free-av.com/
Succes si sper că ţi-am fost de folos.

| SeNyS explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!:*