| raducubos a întrebat:

Deci. sa incep. Astazi mi-am cumparat un set de casti. (Cand am ajuns acasa am realizat ca firul era prea mic si ca nu ajungea din spatele calculatorului pana la mine.) Deci am incercat sa bag in fata calculatorului unde am loc special pentru microfon casti si 2 porturi usb. (Porturile usb merg ok). dar insa mufele de microfon si casti nu merg? Cand bag castile in mufa din fata nu se aude, dar in cele din spate se aude. Cum pot face sa activez sa mearga si fata si spate, sau macar sa mearga doar fata. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iryonutz a răspuns:

Ai nevoie de driverul de sunet updatat la zi.Cauta pe internet driverul potrivit sau foloseste alt program care face toata treaba in locul tau(Driver Genius)

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Ori nu ai driverele pentru sunet pentru placa din fata ori cablul de la sunet din fata nu este conectat la placa de baza

| raducubos explică:

Cablul este conectat la placa de baza. am verificat deja..si nu am incercat faza cu driverele. dar eu cautam cum sa le activez si pe cele din fata

| raducubos explică:

Mersi mult stima. era din cauza driverelor. FUNDA!