| GreenVegas a întrebat:

Mi-am rupt din greseala cartela sim cu 10 euro credit in ia.
Daca merg la Orange imi da alta cartela cu acelasi credit in ea?

P.s:

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru inlocuirea cartelei SIM PrePay, te rugam sa mergi intr-un Shop Orange cu actul de identitate si, in acest fel, vei putea pastra numarul de telefon, creditul existent si oferta de care numarul beneficiaza. Schimbarea poate fi taxata cu 7 EUR (fara TVA). Mai multe detalii poti afla aici https://www.orange.ro/prepay/sim-card-ro.html.

O zi buna,
Orange Helpers

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Primești alta dar trebuie să plătești, este din culpa ta!
Pa, pa.

| LadyMelian a răspuns:

Creditul nu ti-l da nimeni inapoi.

| junk1sta a răspuns:

Iti da alta cu acelasi numar, asta sunt sigura ca mi s-a intamplat dar nu stiu cum ramane cu creditul. Tind sa cred ca iti da cartela cu ce aveai pe ea. Eu aveam abonament si nu a trebuit sa il reinnoiesc.

| deliamarie01 a răspuns:

Nu cred ca iti mai da alta, dar oricum incearca!