| Banica05 a întrebat:

Mi-am scapat telefonul in zapada. nu se mai aude decat soneriile de sunat, alarma si celelalte 3. telefonul e cu android. ce sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Scoate din el bateria, cartela tot ce ai bagat in el il lasi la caldura aprox.12 ore, apoi daca nu merge du-te cu el la reparat nu poate costa exagerat de mult

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Scoti bateria si cartela din el si-l lasi la caldura cateva ore. Daca nici asa nu merge du-te cu el la un service.

| Dany127 a răspuns:

Te duci cu el la gsm.

| AndraWIne a răspuns:

Bucura-te de viata, incearca sa traiesti ca in epoca medievala, zambeste!

| Banica05 explică (pentru AndraWIne):

Nu aveam nevoie de un raspuns ca asta happy

| AndraWIne a răspuns (pentru Banica05):

Ma gandeam eu... scuze am luat-o putin razna rolling on the floor)